XIII Zlot VU - Międzywodzie 2009

Pierwszy w historii klubu zlot który odbył się nad samym morzem
Wielu z nas długo zastanawiało się czy jechać ze względu na odległość – Ci którzy dotarli z całą pewnością nie żałują.
Jak sięgnę pamięcią pierwsze zloty trwały zawsze od piątku do niedzieli. Jednak trzy dni to dla znacznej większości zbyt mało by się nacieszyć sobą nawzajem, jak i świetnym klimatem który my wszyscy tworzymy. Z czasem doszliśmy do wniosku iż warto dodać jeden dzień do tej radości i kilka ostatnich zlotów rozpoczynaliśmy od czwartku. Zlot w Międzywodziu pobił wszelkie rekordy, ponieważ wiara zaczęła zjeżdżać się już w środę, a ostatni klubowicz opuścił ośrodek dopiero po pełnym tygodniu… – aż się boje pomyśleć co będzie dalej.
Foto relacja którą zamieściliśmy poniżej dość obficie odzwierciedla to jak się wszyscy bawili. Zjechało się jak zawsze wiele wspaniałych aut, które wszyscy mogliśmy podziwiać i wytypować to NAJ NAJ. Dzielenie się wspólnymi doświadczeniami to nieodzowny element zlotu. Wszystkich interesowało jakie komu udało się modyfikacje wprowadzić od ostatniego spotkania. Cieszy mnie to osobiście jak ludzi potrafi jednoczyć wspólna pasja.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji które częściowo pokrzyżował nam sobotni deszcz. Jednak najważniejsze konkurencje na lotnisku ( okolice Kamienia Pomorskiego ) odbyły się w pełni mimo padającego deszczu. W wyścigach przy takiej pogodzie dominowały napędy 4x4, jednak wszyscy doskonale pokazali na co ich stać i jeszcze raz wielkie brawa. Na lotnisku odbył się również rewelacyjnie przygotowany przejazd sprawnościowy. Tutaj wszyscy mogli wykazać się tym jakie mają wyczucie i spryt w prowadzeniu własnych aut. Szybkość w tej kategorii nie miała większego znaczenia.
Sobotni wieczór to tradycyjne wręczenie pucharów i zabawa do przysłowiowego białego rana. Zawsze kiedy na koniec zamykam domek widząc jak wszyscy skrupulatnie spakowani opuszczają ośrodek, towarzyszy mi dość nostalgiczne samopoczucie. Myślę wtedy czy spotkam was jeszcze kiedyś…?
Gdzie odbędzie się kolejny zlot ? – pracujemy nad tym i życzę wam byśmy wszyscy się na nim znaleźli
KARLOS>>> Kliknij aby obejrzeć fotki - GALERIA AUT.


>>> Kliknij aby obejrzeć fotki - GALERIA ZLOTOWA.