XI - Gosławice 2008

Kolejny zlot za nami.
Tym razem bawiliśmy się w Gosławicach, w pięknie położonym wśród jezior i lasów ośrodku wypoczynkowym. Pogoda była jak zwykle dla nas łaskawa czego dowodem może być opalenizna Gryngola która niewątpliwie przejdzie do historii.
Tym razem za stronę organizacyjną odpowiadał Karlos który ze swego zadania wywiązał się znakomicie i zlotowiczom nie pozostało już nic innego do roboty jak tylko bawić się do „upadłego” z czego zresztą niektórzy wywiązali się wręcz dosłownie.
Zlot zaczął się w czwartek, co jest już nową tradycją a pojawiają się głosy że należałoby zaczynać już w środę. Kto wie? Obserwując z boku rodzinną wręcz atmosferę naszych zlotów i biorąc pod uwagę to że odbywają się one tylko dwa razy w roku jest to wysoce prawdopodobne
Co się działo na zlocie? Dużo pokazują zdjęcia choć nie oddadzą one do końca tej atmosfery zlotowej którą trzeba poczuć osobiście. A żeby ją poczuć to koniecznie trzeba tam być!. A coś w tym jest skoro niektórzy przejeżdżają setki kilometrów aby tam się pojawić.
Oprócz tradycyjnych już atrakcji konkursowych typu wybory najładniejszych i najlepszych aut w różnych kategoriach, ogniska, potańcówki, karaoke, meczu w kosza SEDANY kontra HABETY, omnibusa VU oraz STRONG – MANA, tym razem mieliśmy do dyspozycji pas startowy na lotnisku. Każdy chętny miał możliwość wypróbowania swojego auta i swoich umiejętności w wyścigach na 1/4 mili oraz mógł sprawdzić swoją precyzję w omijaniu pachołków podczas jazdy w slalomie.
Atrakcji na tym zlocie było więc mnóstwo ale pozwolę sobie zaryzykować stwierdzenie że zdecydowana większość klubowiczów przyjeżdża nie dla nich tylko po to żeby się spotkać z kumplami i przyjaciółmi niewidzianymi nawet i po pół roku. Forum niestety nie zastąpi tych nocnych rozmów przy „piwku i ognisku”. I gdyby nawet grzmiało i padało to nasze zloty zawsze można zaliczyć do udanych. Kto był choć raz na zlocie VU ten wie o czym piszę.
Teraz pozostaje nam tylko czekać na następny, XII już zlot. Kiedy się znów spotkamy? Gdzie się odbędzie? To nieważne. Gdziekolwiek by nie był to wsteczne odliczanie już się zaczęło

Pozdrowienia dla wszystkich spod znaku VU


stary


>>> Kliknij aby obejrzeć fotki cz.1

>>> Kliknij aby obejrzeć fotki cz.2