VIII - Kobyla Góra 2006

Po raz drugi już w dniach 15-17.09.2006 roku gościła nas Kobyla Góra udostępniając swój malowniczy ośrodek na kolejny zlot klubowy. Frekwencja jak zwykle dopisała. Nawet słońce nie opuszczało nas na krok. To wszystko połączone z doborowym towarzystwem sprawiło, że zabawom, śpiewom i śmiechom nie było końca. Wspaniała organizacja nie pozwoliła uczestnikom na chwilę nudy, nowe zabawne konkurencje przysporzyły niejednego o ból brzucha wywołany śmiechem.
Pośród konkurencji indywidualnych takich jak kładka gladiatora, slalom pomiędzy pachołkami czy przeciąganie na czas Vectry nie zabrakło także rozstrzygnięcia odwiecznego sporu wersji nadwoziowych. Tradycją jest już rozgrywanie meczu piłki nożnej posiadaczy sedanów i habet.
Spośród wielu atrakcji, jak zwykle największym powodzeniem cieszyło się organizowane na każdym zlocie karaoke.
Adrenaliny dodawało wyczekiwanie na unikatowe okazy aut naszych klubowiczy. Pierwszy raz na żywo można było zasiąść w Vectrze OPC nowego klubowicza, czy porównać czym Vectra B różni się od modelu i500.
Pożegnalne ognisko połączone z rozdaniem nagród trwało do późnych godzin nocnych.
Niestety wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. W niedziele większe lub mniejsze grupki klubowiczów, z wciśniętym klaksonem na dowidzenia, opuszczało teren ośrodka kierując się w swoje strony.
Optymizmem napawała myśl, że za niedługo znowu się spotkamy. A póki co zdjęcia przypominać nam będą te wspaniałe chwile.
Rudolf