III - Borki 2003

III zlot naszego klubu odbył się w dniach 20-21 września 2003r. w Smardzewicach, w znanym z poprzedniego spotkania ośrodku "Molo" nad zalewem Sulejowskim. W sumie zjawiło się 19 Opli Vectra. Tym razem program zlotu był nieco inny, ponieważ zostaliśmy zaproszeni na ślub jednego z członków naszego klubu (Jumpy). Wstępne spotkanie odbyło się nad zalewem w Strykowie, skąd udaliśmy się pod dom Pana Młodego, do miejscowości Brzeziny. Następnie, jako konwój Pana Młodego, pojechaliśmy po Panią Młodą, a potem uczestniczyliśmy w ceremonii ślubnej. Pod kościołem nastąpił chwilowy podział klubu, kiedy część klubowiczy udała się prosto do ośrodka w Smardzewicach, by przygotować wieczorne atrakcje, a cześć pozostała do końca ślubu, po którym została obdarowana sporą ilością prowiantu i napoi różnego rodzaju. Z darowanymi zapasami dojechali do ośrodka, gdzie rozpoczynała się właśnie zasadnicza część zlotu. Ognisko, grill i wspaniałe towarzystwo klubowiczy sprawiły, że zabawa trwała do późna. Następnego dnia nie wszyscy byli w najlepszej formie i dlatego ciężko już było dobrą organizację. Oczywiście nie obyło się bez małych komplikacji, takich jak 2 mandaty, urwany przewód paliwowy, czy zablokowany alarm, ale ogólnie zlot należy uznać za więcej niż udany. Wspaniałą zabawę na zlocie widać zamieszczonych poniżej zdjęciach, ale żadne fotografie nie są w stanie oddać wspaniałej, przyjaznej atmosfery, która panowała na zlocie.
Chris i Witboj